Ronde 23 plus VLP 24

Partijen in Ronde 23 – 18-3-2010.

1 Jan Sybren Zagema Henk vd Heide ½-½
2 Gerben vd Heide Gerke Ros ½-½
3 Wopke Brandsma Evert Drijver ½-½
4 Bauke Vroom Nathalie Steringa 1-0
5 Pieter van Kammen Johan Cnossen ½-½
6 Hessel Sijbersma Catrines Veenstra ½-½
7 Jacoba Hiemstra Sikke de Haan 0-1
8 Joop Theunissen Gabe de Boer 1-0


Afwezig

Bart Lemstra Afw met bericht Rense Smits Afw met bericht
Fokke de Haan Afw met bericht Mike Ising Geen lid
Jacob Wijnsma Afw met bericht Jan vd Veen Afw voor club
Jos Boers Afw voor club Mathijs Visser Afw voor club
Klaas W Stellema Afw voor club Johan Attema Afw voor club
Albert vd Lijn Afw voor club Jan Meijer Afw voor club
Janna Rauw Afw voor club Andries Meijer Afw met bericht
Kees Appel Afw voor club Aps Steenberg Afw voor club
Germ Westra Afw met bericht Henk Kooistra Bye

Schaakwoude Intern – IJsclub De Wâlden – Groep 1

Partijen in Ronde 24 – Voorlopige Indeling.

1 Jan Sybren Zagema Pieter van Kammen …..
2 Gerke Ros Jos Boers …..
3 Evert Drijver Henk vd Heide …..
4 Gerben vd Heide Wopke Brandsma …..
5 Jan vd Veen Bauke Vroom …..
6 Jan Meijer Nathalie Steringa …..
7 Johan Attema Johan Cnossen …..
8 Klaas W Stellema Mathijs Visser …..
9 Catrines Veenstra Henk Kooistra …..
10 Hessel Sijbersma Albert vd Lijn …..
11 Kees Appel Janna Rauw …..
12 Germ Westra Joop Theunissen …..
13 Sikke de Haan Gabe de Boer …..
14 Andries Meijer Jacoba Hiemstra …..


Afwezig

Bart Lemstra Afw met bericht Rense Smits Afw met bericht
Fokke de Haan Afw met bericht Mike Ising Geen lid
Jacob Wijnsma Afw met bericht Aps Steenberg Bye

Rangschikking na Ronde 23 – 18-3-2010 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg AMB ACl Bye
1 Jan Sybren Zagema 577,3 47,0 18 8 9 1 69,4 1 1 1924 1851 1969 2 3 0
2 Gerke Ros 543,3 46,0 15 5 9 1 63,3 -1 -3 1879 1866 1874 1 7 0
3 Evert Drijver 524,0 45,0 15 7 7 1 70,0 1 -1 1896 1907 1865 6 2 0
4 Henk vd Heide 493,0 44,0 14 7 4 3 64,3 -1 -1 1808 1823 1789 3 6 0
5 Jos Boers 477,7 43,0 9 4 4 1 66,7 1 -1 1779 1803 1765 5 9 0
6 Wopke Brandsma 443,0 42,0 15 4 8 3 53,3 3 3 1798 1725 1847 1 7 0
7 Gerben vd Heide 432,5 41,0 20 6 11 3 57,5 0 2 1686 1732 1607 0 3 0
8 Bart Lemstra 419,3 40,0 5 4 0 1 80,0 1 2 1880 1951 1865 13 5 0
9 Rense Smits 396,5 39,0 6 4 1 1 75,0 0 -1 1795 1895 1771 13 4 0
10 Pieter van Kammen 386,0 38,0 13 6 3 4 57,7 1 1 1622 1664 1590 3 7 0
11 Bauke Vroom 380,8 37,0 17 8 3 6 55,9 0 1 1730 1637 1802 1 5 0
12 Jan vd Veen 371,5 36,0 13 2 10 1 53,8 -1 2 1664 1623 1683 5 5 0
13 Nathalie Steringa 354,0 35,0 16 5 5 6 46,9 1 -1 1541 1610 1500 3 4 0
14 Jan Meijer 336,3 34,0 18 4 9 5 47,2 0 1 1578 1599 1552 1 4 0
15 Johan Cnossen 332,5 33,0 15 2 10 3 46,7 -1 -2 1585 1602 1576 5 3 0
16 Mathijs Visser 331,8 32,0 12 6 3 3 62,5 -2 -3 1598 1651 1555 6 4 1
17 Klaas W Stellema 322,8 31,0 17 5 8 4 52,9 -1 -2 1581 1541 1605 1 5 0
18 Jacob Wijnsma 308,0 30,0 9 2 5 2 50,0 0 -1 1502 1660 1448 12 2 0
19 Johan Attema 307,3 29,0 13 5 5 3 57,7 -2 1 1545 1518 1544 3 6 1
20 Catrines Veenstra 285,7 28,0 15 3 6 6 40,0 -1 -2 1645 1584 1706 2 6 0
21 Aps Steenberg 277,5 27,0 16 6 3 7 46,9 0 2 1572 1577 1564 3 4 0
22 Henk Kooistra 270,7 26,0 16 3 7 6 40,6 0 -2 1531 1521 1550 5 1 1
23 Albert vd Lijn 252,3 25,0 14 6 3 5 53,6 0 1 1494 1464 1504 2 6 1
24 Fokke de Haan 245,0 24,0 10 5 2 3 60,0 -2 -2 1571 1460 1603 10 2 1
25 Kees Appel 240,8 23,0 14 7 0 7 50,0 0 2 1534 1486 1556 3 5 1
26 Hessel Sijbersma 228,8 22,0 15 7 3 5 56,7 -1 1 1525 1469 1545 5 2 1
27 Janna Rauw 222,0 21,0 17 6 3 8 44,1 0 -1 1341 1429 1287 1 4 1
28 Germ Westra 194,2 20,0 8 5 1 2 68,8 0 -1 1477 1428 1480 14 0 1
29 Joop Theunissen 168,2 19,0 12 3 3 6 37,5 2 1 1341 1274 1388 6 4 1
30 Sikke de Haan 160,0 18,0 20 7 2 11 40,0 -1 -1 1212 1295 1160 3 0 0
31 Mike Ising 150,2 17,0 12 4 1 7 37,5 0 -1 1320 1308 1340 3 2 1
32 Gabe de Boer 117,3 16,0 2 0 0 2 0,0 0 -1 1260 728 1289 20 0 1
33 Andries Meijer 83,5 15,0 17 2 2 13 17,6 1 1 1114 1117 1137 4 1 1

34

Jacoba Hiemstra 63,3 14,0 22 3 0 19 13,6 2 1 1053 1070 1068 0 0

1

Geef een reactie