Stand Zomercompetitie na 15 ronden

Zomercompetitie – – Group 1

Rangschikking na Ronde 15 – 17-6-2010 – Normal ranking.

Pos Naam Prt W R V Score S R Wrst SBgr Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 15 11 2 2 12,0 1 -1 117,0 87,00 1950 1980 1914
2 Wietse de Jong 15 11 2 2 12,0 -1 -1 115,5 84,50 2015 2003 2023
3 Bart Lemstra 9 6 2 1 9,5 1 1 146,0 94,00 1927 2054 1873
4 Hessel Sijbersma 12 6 1 5 8,0 -2 -2 122,5 55,00 1633 1763 1557
5 Gerke Ros 10 3 5 2 7,7 0 -2 121,5 61,75 1841 1776 1864
6 Jos Boers 12 4 4 4 7,5 0 -1 111,5 49,75 1741 1702 1767
7 Johan Cnossen 13 4 3 6 6,5 -1 -1 109,0 41,50 1604 1660 1571
8 Bauke Vroom 9 3 2 4 6,5 1 1 114,5 46,50 1710 1701 1714
9 Jan van der Veen 7 3 0 4 6,3 1 2 111,0 48,00 1645 1610 1658
10 Gerben van der Heide 15 5 1 9 5,5 -1 -1 122,5 33,75 1675 1621 1735
11 Pieter van Kammen 5 2 1 2 5,3 1 1 113,5 53,75 1612 1734 1589
12 Henk Kooistra 15 3 4 8 5,0 1 1 119,0 33,00 1567 1603 1551
13 Catrines Veenstra 8 2 0 6 4,8 0 -2 101,5 32,25 1605 1518 1639
14 Atze Metz 1 1 0 0 3,5 1 1 118,5 62,50 1795 1921 1789
15 Grietsje Kamminga 3 1 0 2 3,5 1 1 105,0 48,00 1399 1407 1400
16 Henk Broersma 2 0 1 1 3,0 0 1 102,5 48,00 1772 1370 1799
17 Nathalie Steringa 1 0 0 1 2,5 -1 -1 106,0 49,00 1581 1207 1595
18 Jan Kloosterman 3 0 0 3 2,5 -1 -1 91,5 36,00 1347 1234 1366
19 Herman de Vries 3 0 0 3 2,5 -1 -2 89,0 36,00 1342 1259 1356

Stand Zomercompetitie na 12 ronden

Zomercompetitie – – Group 1

Rangschikking na Ronde 12 – 10-6-2010 – Normal ranking.

Pos Naam Prt W R V Score S R Wrst SBgr Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 12 10 1 1 10,5 2 1 76,5 63,25 1963 2071 1914
2 Wietse de Jong 12 9 2 1 10,0 0 -1 77,5 59,75 2028 2044 2023
3 Bart Lemstra 6 4 1 1 7,0 0 -1 89,0 51,00 1895 1979 1873
4 Gerke Ros 7 3 3 1 6,7 1 -1 79,5 44,25 1860 1825 1864
5 Hessel Sijbersma 12 6 1 5 6,5 -2 -2 81,0 34,75 1633 1763 1557
6 Jos Boers 12 4 4 4 6,0 0 -1 74,0 30,75 1741 1702 1767
7 Gerben van der Heide 12 5 1 6 5,5 0 2 82,5 25,75 1721 1703 1735
8 Bauke Vroom 7 2 2 3 5,2 1 1 70,5 28,75 1700 1650 1714
9 Johan Cnossen 10 3 1 6 4,5 -2 -2 73,0 21,75 1583 1621 1571
10 Henk Kooistra 12 3 3 6 4,5 2 2 71,5 22,25 1570 1618 1551
11 Catrines Veenstra 8 2 0 6 3,8 0 -2 68,5 18,00 1605 1518 1639
12 Pieter van Kammen 2 1 0 1 3,8 0 -1 76,0 36,00 1605 1853 1589
13 Jan van der Veen 5 1 0 4 3,8 -1 -2 66,0 21,25 1620 1418 1658
14 Atze Metz 1 1 0 0 3,5 1 1 76,0 40,25 1795 1921 1789
15 Grietsje Kamminga 3 1 0 2 3,5 1 1 65,0 29,25 1399 1407 1400
16 Henk Broersma 2 0 1 1 3,0 0 1 64,0 29,75 1772 1370 1799
17 Nathalie Steringa 1 0 0 1 2,5 -1 -1 67,0 30,25 1581 1207 1595
18 Jan Kloosterman 3 0 0 3 2,5 -1 -1 55,5 20,25 1347 1234 1366
19 Herman de Vries 3 0 0 3 2,5 -1 -2 55,0 20,25 1342 1259 1356

Voorlopige indeling Schaakwoude 1

De schaakbond heeft de voorlopige indeling van de KNSB competitie bekend gemaakt. Schaakwoude is weer geplaatst in klasse 3A, samen met onder andere promovendus DTK. Dit is de complete indeling:

  • Spassky’s
  • Staunton
  • Haren
  • Assen
  • Almere
  • Schaakwoude
  • Philidor 1847 2
  • Emanuel Lasker
  • Talentteam GrUNn/Unitas 3
  • De Twee Kastelen

Het schema is als volgt:

Ronde 1: 25 september 2010
De Twee Kastelen – Schaakwoude

Ronde 2: 9 oktober 2010
Schaakwoude – Philidor 1847 2

Ronde 3: 20 november 2010
Emanuel Lasker – Schaakwoude

Ronde 4: 11 december 2010
Schaakwoude – Talentteam GrUNn/Unitas 3

Ronde 5: 8 januari 2011
Spassky’s – Schaakwoude

Ronde 6: 12 februari 2011
Schaakwoude – Staunton

Ronde 7: 12 maart 2011
Haren – Schaakwoude

Ronde 8: 9 april 2011
Schaakwoude – Assen

Ronde 9: 14 mei 2011
Almere – Schaakwoude

De definitieve indeling wordt eind juni gepubliceerd.

Zomercompetitie, stand na 9 ronden

Zomercompetitie – – Group 1

Rangschikking na Ronde 9 – 3-6-2010 – Normal ranking.

Pos Naam Prt W R V Score S R Wrst SBgr Rtg TPR BRtg
1 Wietse de Jong 9 7 2 0 8,0 -1 -2 43,0 37,50 2038 2111 2023
2 Jan Sybren Zagema 9 7 1 1 7,5 1 1 41,5 30,75 1937 1998 1914
3 Bart Lemstra 6 4 1 1 6,0 0 -1 51,5 31,00 1895 1979 1873
4 Hessel Sijbersma 9 5 1 3 5,5 -1 1 45,0 23,75 1623 1787 1557
5 Gerben van der Heide 9 5 0 4 5,0 -1 -1 42,0 16,00 1737 1736 1735
6 Gerke Ros 5 2 2 1 4,8 1 1 46,0 24,25 1865 1860 1864
7 Atze Metz 1 1 0 0 4,2 1 1 42,5 22,50 1795 1921 1789
8 Bauke Vroom 6 2 1 3 4,0 0 -1 38,0 13,25 1698 1630 1714
9 Pieter van Kammen 2 1 0 1 3,8 0 -1 43,0 19,25 1605 1853 1589
10 Jos Boers 9 2 3 4 3,5 -1 -1 45,5 14,25 1729 1646 1767
11 Catrines Veenstra 6 2 0 4 3,5 2 2 39,5 12,25 1616 1532 1639
12 Henk Kooistra 9 3 1 5 3,5 1 1 39,0 11,75 1559 1593 1551
13 Grietsje Kamminga 3 1 0 2 3,5 1 1 36,0 15,00 1399 1407 1400
14 Jan van der Veen 4 1 0 3 3,2 0 -1 38,5 12,75 1636 1494 1658
15 Johan Cnossen 8 2 0 6 2,5 0 1 42,0 7,75 1557 1528 1571
16 Jan Kloosterman 3 0 0 3 2,5 -1 -1 29,5 9,00 1347 1234 1366
17 Herman de Vries 3 0 0 3 2,5 -1 -2 29,0 9,00 1342 1259 1356
18 Nathalie Steringa 1 0 0 1 0,0 -1 -1 37,5 16,00 1581 1207 1595