Interne Ronde 17

Partijen in Ronde 17 – 28-1-2010.

1 Gerke Ros Evert Drijver ½-½
2 Jan Sybren Zagema Gerben vd Heide ½-½
3 Aps Steenberg Wopke Brandsma 0-1
4 Bauke Vroom Jan Meijer ½-½
5 Fokke de Haan Henk Kooistra ½-½
6 Albert vd Lijn Catrines Veenstra 1-0
7 Jacoba Hiemstra Johan Attema 0-1
8 Andries Meijer Hessel Sijbersma 0-1
9 Sikke de Haan Klaas W Stellema 0-1


Afwezig

Bart Lemstra Afw met bericht Rense Smits Afw met bericht
Jacob Wijnsma Afw met bericht Jan vd Veen Afw voor club
Kees Appel Afw met bericht Jos Boers Afw met bericht
Mike Ising Afw voor club Nathalie Steringa Afw voor club
Joop Theunissen Afw voor club Johan Cnossen Afw met bericht
Mathijs Visser Afw met bericht Germ Westra Afw met bericht
Pieter van Kammen Afw voor club Henk vd Heide Afw met bericht
Janna Rauw Afw met bericht

Rangschikking na Ronde 17 – 28-1-2010 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg AMB ACl Bye
1 Gerke Ros 440,2 47,0 12 5 7 0 70,8 2 1 1901 1925 1874 1 4 0
2 Jan Sybren Zagema 405,7 46,0 13 5 8 0 69,2 2 3 1934 1845 1969 2 2 0
3 Evert Drijver 383,5 45,0 10 5 5 0 75,0 -2 -3 1901 1958 1865 6 1 0
4 Henk vd Heide 366,3 44,0 12 6 3 3 62,5 -1 -2 1797 1801 1789 2 3 0
5 Nathalie Steringa 338,3 43,0 12 5 4 3 58,3 1 1 1546 1634 1500 1 4 0
6 Rense Smits 326,0 42,0 6 4 1 1 75,0 0 -1 1795 1895 1771 7 4 0
7 Wopke Brandsma 314,7 41,0 12 4 5 3 54,2 0 -1 1805 1712 1847 1 4 0
8 Bart Lemstra 309,7 40,0 4 3 0 1 75,0 0 1 1867 1860 1865 8 5 0
9 Jos Boers 305,5 39,0 7 3 3 1 64,3 1 -1 1763 1744 1765 5 5 0
10 Gerben vd Heide 300,5 38,0 16 5 8 3 56,3 -2 -3 1655 1705 1607 0 1 0
11 Jacob Wijnsma 275,5 37,0 9 2 5 2 50,0 0 -1 1502 1660 1448 6 2 0
12 Pieter van Kammen 274,5 36,0 10 6 1 3 65,0 2 1 1627 1698 1590 3 4 0
13 Johan Cnossen 263,3 35,0 10 2 6 2 50,0 -2 -2 1588 1617 1576 5 2 0
14 Jan vd Veen 260,2 34,0 9 1 8 0 55,6 -1 -2 1660 1579 1683 5 3 0
15 Jan Meijer 248,0 33,0 14 4 6 4 50,0 0 -1 1582 1620 1552 1 2 0
16 Mathijs Visser 240,5 32,0 10 5 2 3 60,0 0 -1 1586 1636 1555 4 2 1
17 Henk Kooistra 235,3 31,0 15 3 7 5 43,3 1 -1 1544 1543 1550 1 1 0
18 Bauke Vroom 234,0 30,0 14 6 3 5 53,6 1 1 1731 1607 1802 1 2 0
19 Aps Steenberg 230,8 29,0 12 5 3 4 54,2 0 1 1582 1603 1564 2 3 0
20 Fokke de Haan 210,5 28,0 8 5 1 2 68,8 0 2 1587 1484 1603 7 1 1
21 Klaas W Stellema 209,5 27,0 13 4 5 4 50,0 -1 -1 1575 1509 1605 0 4 0
22 Johan Attema 203,0 26,0 11 4 4 3 54,5 -2 -2 1530 1471 1544 1 4 1
23 Catrines Veenstra 191,3 25,0 12 2 4 6 33,3 0 -1 1647 1557 1706 1 4 0
24 Janna Rauw 168,5 24,0 13 4 3 6 42,3 0 -1 1350 1497 1287 1 3 0
25 Kees Appel 167,3 23,0 13 6 0 7 46,2 -1 1 1533 1487 1556 2 2 0
26 Albert vd Lijn 161,3 22,0 10 3 2 5 40,0 0 1 1491 1469 1504 2 4 1
27 Hessel Sijbersma 151,0 21,0 10 4 2 4 50,0 -2 -1 1524 1456 1545 5 1 1
28 Germ Westra 140,5 20,0 6 3 1 2 58,3 0 1 1472 1412 1480 10 0 1
29 Mike Ising 122,3 19,0 12 4 1 7 37,5 0 -1 1320 1308 1340 2 2 1
30 Sikke de Haan 121,0 18,0 16 5 2 9 37,5 1 1 1191 1278 1160 1 0 0
31 Joop Theunissen 106,3 17,0 10 2 2 6 30,0 2 4 1328 1209 1388 3 3 1
32 Andries Meijer 77,3 16,0 13 2 2 9 23,1 1 2 1129 1153 1137 2 1 1
33 Jacoba Hiemstra 44,0 15,0 16 2 0 14 12,5 0 1 1053 1057 1068 0 0 1