Zomercompetitie na R10

Rangschikking na Ronde 10 – 25-6-2009 – Layout 1.

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg
1 Wietse de Jong(1) 10 7 1 2 7,5 0 -1 1913 1892 1913
2 Bart Lemstra(1) 6 4 1 1 5,8 2 2 1861 1850 1858
3 Gerke Ros(1) 5 4 0 1 5,7 1 1 1884 1951 1875
4 Johan Cnossen(2) 8 5 0 3 5,7 0 1 1593 1697 1566
5 Jan vd Veen(1) 7 4 1 2 5,5 1 2 1698 1729 1690
6 Bauke Vroom(1) 9 5 0 4 5,3 -1 -1 1766 1705 1784
7 Gerben vd Heide(2) 10 4 2 4 5,0 -2 -2 1616 1649 1607
8 Nathalie Steringa(3) 10 4 2 4 5,0 0 1 1509 1525 1500
9 Jos Boers(1) 4 2 2 0 5,0 0 1 1771 1810 1765
10 Klaas Stellema(2) 8 2 3 3 4,2 0 -1 1590 1543 1605
11 Hessel Sijbersma(2) 8 3 1 4 4,2 0 1 1551 1583 1545
12 Wesley Bloemsma(2) 8 3 0 5 3,7 0 -1 1610 1509 1639
13 Riemer Sinia(3) 8 3 0 5 3,7 -2 -2 1169 1294 1141
14 Koos Hiemstra(3) 9 1 2 6 3,0 1 1 1156 1186 1150
15 Sicco de Beer(3) 2 0 0 2 2,7 0 1 1318 796 1349
16 Pee Kooistra(3) 8 1 1 6 2,2 0 -1 1428 1347 1447

 

Partijen in Ronde 10 – 25-6-2009.

1 Bart Lemstra(1) Wietse de Jong(1) ½-½
2 Gerke Ros(1) Bauke Vroom(1) 1-0
3 Johan Cnossen(2) Gerben vd Heide(2) 1-0
4 Jan vd Veen(1) Wesley Bloemsma(2) 1-0
5 Nathalie Steringa(3) Pee Kooistra(3) 1-0
6 Koos Hiemstra(3) Riemer Sinia(3) 0-1


Afwezig

Hessel Sijbersma(2) Afw met bericht Klaas Stellema(2) Afw met bericht
Sicco de Beer(3) Afw met bericht Jos Boers(1) Afw met bericht

Partijen in Ronde 9 – 25-6-2009.

1 Wietse de Jong(1) Gerben vd Heide(2) 1-0
2 Bauke Vroom(1) Johan Cnossen(2) 1-0
3 Bart Lemstra(1) Nathalie Steringa(3) 1-0
4 Pee Kooistra(3) Gerke Ros(1) 0-1
5 Jan vd Veen(1) Riemer Sinia(3) 1-0
6 Wesley Bloemsma(2) Koos Hiemstra(3) 1-0


Afwezig

Jos Boers(1) Afw met bericht Sicco de Beer(3) Afw met bericht
Hessel Sijbersma(2) Afw met bericht Klaas Stellema(2) Afw met bericht

Zomercompetitie na ronde 8

Competitienaam – – Groep 1

Rangschikking na Ronde 8 – 18-6-2009 – Layout 1.

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg
1 Wietse de Jong 8 6 0 2 6,0 0 1 1911 1884 1913
2 Gerben vd Heide 8 4 2 2 5,0 0 1 1630 1715 1607
3 Johan Cnossen 6 4 0 2 4,7 0 -1 1586 1700 1566
4 Bart Lemstra 4 3 0 1 4,3 0 -1 1857 1824 1858
5 Jos Boers 4 2 2 0 4,3 0 1 1771 1810 1765
6 Bauke Vroom 7 4 0 3 4,3 -1 -1 1769 1701 1784
7 Nathalie Steringa 8 3 2 3 4,0 0 1 1502 1494 1500
8 Gerke Ros 3 2 0 1 3,7 1 2 1875 1868 1875
9 Jan vd Veen 5 2 1 2 3,5 -1 -2 1689 1682 1690
10 Klaas Stellema 8 2 3 3 3,5 0 -1 1590 1543 1605
11 Hessel Sijbersma 8 3 1 4 3,5 0 1 1551 1583 1545
12 Koos Hiemstra 7 1 2 4 3,0 1 1 1167 1268 1150
13 Wesley Bloemsma 6 2 0 4 2,7 0 -1 1618 1513 1639
14 Riemer Sinia 6 2 0 4 2,7 0 2 1159 1283 1141
15 Pee Kooistra 6 1 1 4 2,2 0 -2 1438 1395 1447
16 Sicco de Beer 2 0 0 2 2,0 0 1 1318 796 1349

Partijen in Ronde 7 – 18-6-2009.

1 Bauke Vroom Wietse de Jong 0-1
2 Johan Cnossen Hessel Sijbersma 1-0
3 Wesley Bloemsma Gerben vd Heide 0-1
4 Riemer Sinia Nathalie Steringa 0-1
5 Gerke Ros Jan vd Veen 1-0
6 Klaas Stellema Koos Hiemstra ½-½
7 Bart Lemstra Pee Kooistra 1-0

Partijen in Ronde 8 – 18-6-2009.

1 Wietse de Jong Johan Cnossen 1-0
2 Gerben vd Heide Bauke Vroom 1-0
3 Hessel Sijbersma Bart Lemstra 0-1
4 Nathalie Steringa Klaas Stellema ½-½
5 Koos Hiemstra Jan vd Veen 0-1
6 Gerke Ros Wesley Bloemsma 1-0
7 Riemer Sinia Pee Kooistra 0-1

AfwezigPartijen in Ronde 9 – 25-6-2009.

1 Wietse de Jong Gerben vd Heide …..
2 Bauke Vroom Johan Cnossen …..
3 Bart Lemstra Nathalie Steringa …..
4 Pee Kooistra Gerke Ros …..
5 Jan vd Veen Riemer Sinia …..
6 Wesley Bloemsma Koos Hiemstra …..

 

 

 

Jos Boers Afw met bericht Sicco de Beer Afw met bericht
Hessel Sijbersma Afw met bericht Klaas Stellema

Zomercompetitie na ronde 6

Competitienaam – – Groep 1

Partijen in Ronde 5 – 11-6-2009.

1 Bauke Vroom Riemer Sinia 1-0
2 Wietse de Jong Klaas Stellema 1-0
3 Nathalie Steringa Hessel Sijbersma 0-1
4 Wesley Bloemsma Jos Boers 0-1
5 Pee Kooistra Johan Cnossen 0-1
6 Koos Hiemstra Gerben vd Heide ½-½

Afwezig

Sicco de Beer Afw met bericht Gerke Ros Afw met bericht
Bart Lemstra Afw met bericht Jan vd Veen Afw met bericht

 

Partijen in Ronde 6 – 11-6-2009.

1 Jos Boers Bauke Vroom 1-0
2 Hessel Sijbersma Wietse de Jong 0-1
3 Johan Cnossen Riemer Sinia 1-0
4 Gerben vd Heide Klaas Stellema 1-0
5 Jan vd Veen Nathalie Steringa ½-½
6 Pee Kooistra Wesley Bloemsma 0-1

Afwezig

Gerke Ros Afw met bericht Sicco de Beer Afw met bericht
Bart Lemstra Afw met bericht Koos Hiemstra Bye

Partijen in Ronde 7 – 18-6-2009.

1 Bauke Vroom Wietse de Jong …..
2 Johan Cnossen Hessel Sijbersma …..
3 Wesley Bloemsma Gerben vd Heide …..
4 Riemer Sinia Nathalie Steringa …..
5 Klaas Stellema Koos Hiemstra …..
6 Bart Lemstra Pee Kooistra …..

Afwezig

Sicco de Beer Afw met bericht Gerke Ros Afw met bericht
Jos Boers Afw met bericht Jan vd Veen Afw met bericht

Rangschikking na Ronde 6 – 11-6-2009 – Layout 1.

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg
1 Bauke Vroom 5 4 0 1 4,3 -1 -1 1791 1849 1784
2 Wietse de Jong 6 4 0 2 4,0 0 -1 1903 1820 1913
3 Jos Boers 4 2 2 0 3,7 0 1 1771 1810 1765
4 Johan Cnossen 4 3 0 1 3,7 0 1 1579 1696 1566
5 Hessel Sijbersma 6 3 1 2 3,5 0 1 1563 1656 1545
6 Gerben vd Heide 6 2 2 2 3,0 0 1 1605 1598 1607
7 Wesley Bloemsma 4 2 0 2 2,7 0 -1 1633 1579 1639
8 Riemer Sinia 4 2 0 2 2,7 -2 -2 1165 1370 1141
9 Jan vd Veen 3 1 1 1 2,5 1 2 1693 1732 1690
10 Klaas Stellema 6 2 1 3 2,5 0 -2 1602 1597 1605
11 Nathalie Steringa 6 2 1 3 2,5 0 -1 1497 1474 1500
12 Koos Hiemstra 5 1 1 3 2,5 1 1 1159 1251 1150
13 Bart Lemstra 2 1 0 1 2,3 0 -1 1853 1740 1858
14 Gerke Ros 1 0 0 1 1,7 -1 -1 1866 1563 1875
15 Sicco de Beer 2 0 0 2 1,3 0 1 1318 796 1349
16 Pee Kooistra 4 0 1 3 1,2 2 2 1437 1306 1447

 

 

Voorlopige indeling Schaakwoude 1 2009/2010

De KNSB heeft de voorlopige indeling van de KNSB competitie 2009/2010 bekend gemaakt. Schaakwoude zit zoals verwacht in klasse 3A. Dit is de indeling met tussen haakjes de klassering van de teams in het seizoen 2008/2009:

Klasse 3A
1. Sneek (3e plaats 3A)
2. Haren 1 (2e plaats 3A)
3. Schaakwoude (kampioen FSB)
4. Talentteam GrUNn/Unitas 3 (kampioen 3B)
5. Philidor 1847 2 (6e plaats 3A)
6. Almere (4e plaats 3A)
7. Groningen 3 (kampioen NOSBO)
8. Zevenaar (10e plaats 2C)
9. Spassky’s (6e plaats 3B)
10. Zeist (6e plaats 3C)

Zo op het eerste gezicht een zware indeling voor Schaakwoude 1. Een aantal vaste waarden zijn weer aanwezig met daarbij een paar sterke nieuwkomers.

Hier het speelschema:

Ronde 1:     26 september 2009
Spassky’s – Schaakwoude
Ronde 2:     31 oktober 2009
Schaakwoude – Sneek
Ronde 3:     21 november 2009
Haren 1 – Schaakwoude
Ronde 4:     12 december 2009
Schaakwoude – Zeist
Ronde 5:     9 januari 2010
Schaakwoude – Talentteam GrUNn/Unitas 3
Ronde 6:     6 februari 2010
Philidor 1847 2 – Schaakwoude
Ronde 7:     6 maart 2010
Schaakwoude – Almere
Ronde 8:     27 maart 2010
Groningen 3 – Schaakwoude
Ronde 9:     17 april 2010
Schaakwoude – Zevenaar

Een erg gunstig reisschema. We moeten 3x naar Groningen en 1x naar Leeuwarden. Zeist en Zevenaar (beide bijna 200km verderop) krijgen we thuis.

Internet clubcompetitie

De KNSB timmert goed aan de weg met het internetschaak. Na eerder dit jaar het eerste NK Internet te hebben georganiseerd komen ze nu met een internet clubcompetitie. Meer informatie over deze nieuwe competitie kun je vinden op: http://www.schaakbond.nl/internetschaak/clubcompetitie. Kort gezegd is het een team competitie waarin via internet gespeeld wordt in teams van vier personen. Iedereen speelt tegen elkaar, dus per ronde heb je 16 partijen. Door dit aantal partijen is het natuulijk niet mogelijk om met het standaard FSB/KNSB tempo te spelen. De partijen in deze competitie worden dan ook gespeeld met 3 minuten + 3 sec toegevoegde tijd per zet.

Wat mij betreft een goed initiatief! Het zou mooi zijn als we als Schaakwoude een team kunnen inschrijven. Zijn er mensen die interesse hebben in deze competitie? Meld je dan even bij mij.

Zomercompetitie

Competitienaam – – Groep 1

Rangschikking na Ronde 4 – 4-6-2009 – Layout 1.

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg
1 Bauke Vroom 3 3 0 0 3,3 -1 -2 1801 1963 1784
2 Riemer Sinia 2 2 0 0 2,7 0 1 1167 1600 1141
3 Klaas Stellema 4 2 1 1 2,5 2 2 1615 1692 1605
4 Hessel Sijbersma 4 2 1 1 2,5 0 2 1556 1636 1545
5 Wietse de Jong 4 2 0 2 2,0 0 1 1898 1758 1913
6 Nathalie Steringa 4 2 0 2 2,0 0 -1 1501 1490 1500
7 Bart Lemstra 2 1 0 1 1,7 0 -1 1853 1740 1858
8 Jos Boers 2 0 2 0 1,7 0 1 1754 1527 1765
9 Jan vd Veen 2 1 0 1 1,7 0 1 1698 1848 1690
10 Wesley Bloemsma 2 1 0 1 1,7 0 1 1634 1552 1639
11 Johan Cnossen 2 1 0 1 1,7 0 1 1571 1679 1566
12 Gerben vd Heide 4 1 1 2 1,5 0 -2 1604 1592 1607
13 Christiaan Houpst 0 0 0 0 1,3 0 0 1744 1744 1744
14 Pee Kooistra 2 0 1 1 1,2 0 -1 1448 1494 1447
15 Gerke Ros 1 0 0 1 1,0 -1 -1 1866 1563 1875
16 Koos Hiemstra 4 1 0 3 1,0 0 -2 1151 1182 1150
17 Sicco de Beer 2 0 0 2 0,7 0 1 1318 796

1349

 

Partijen in Ronde 3 – 4-6-2009.

1 Klaas Stellema Bauke Vroom 0-1
2 Hessel Sijbersma Koos Hiemstra 1-0
3 Jan vd Veen Wietse de Jong 1-0
4 Nathalie Steringa Gerben vd Heide 1-0
5 Bart Lemstra Johan Cnossen 1-0
6 Pee Kooistra Jos Boers ½-½
7 Sicco de Beer Riemer Sinia 0-1

Afwezig

Gerke Ros Afw met bericht Christiaan Houpst Afw met bericht
Wesley Bloemsma Afw met bericht

Partijen in Ronde 4 – 4-6-2009.

1 Hessel Sijbersma Bauke Vroom 0-1
2 Johan Cnossen Nathalie Steringa 1-0
3 Wietse de Jong Bart Lemstra 1-0
4 Jos Boers Gerben vd Heide ½-½
5 Klaas Stellema Pee Kooistra 1-0
6 Riemer Sinia Koos Hiemstra 1-0

Afwezig

Christiaan Houpst Afw met bericht Sicco de Beer Afw met bericht
Wesley Bloemsma Afw met bericht Jan vd Veen Afw met bericht
Gerke Ros Afw met bericht

 

Partijen in Ronde 5 – 11-6-2009.

1 Bauke Vroom Riemer Sinia …..
2 Wietse de Jong Klaas Stellema …..
3 Nathalie Steringa Hessel Sijbersma …..
4 Wesley Bloemsma Jos Boers …..
5 Gerben vd Heide Johan Cnossen …..
6 Koos Hiemstra Pee Kooistra …..

Afwezig

Sicco de Beer Afw met bericht Gerke Ros Afw met bericht
Bart Lemstra Afw met bericht Jan vd Veen Afw met bericht

Zomercompetitie 2009

Competitienaam – Zomercompetitie

Partijen in Ronde 1 – 28-5-2009.

1 Gerben vd Heide Wietse de Jong 1-0
2 Koos Hiemstra Sicco de Beer 1-0
3 Nathalie Steringa Wesley Bloemsma 0-1
4 Klaas Stellema Hessel Sijbersma ½-½


Afwezig

Bauke Vroom Afw met bericht Jan vd Veen Afw met bericht
Gerke Ros Afw met bericht Bart Lemstra Afw met bericht
Jos Boers Afw met bericht Pee Kooistra Afw met bericht
Riemer Sinia Afw met bericht Johan Cnossen Afw met bericht
Christiaan Houpst Afw met bericht

Partijen in Ronde 2 – 28-5-2009.

1 Wietse de Jong Gerke Ros 1-0
2 Koos Hiemstra Nathalie Steringa 0-1
3 Gerben vd Heide Hessel Sijbersma 0-1
4 Wesley Bloemsma Klaas Stellema 0-1
5 Bauke Vroom Jan vd Veen 1-0


Afwezig

Bart Lemstra Afw met bericht Jos Boers Afw met bericht
Pee Kooistra Afw met bericht Riemer Sinia Afw met bericht
Johan Cnossen Afw met bericht Sicco de Beer Afw met bericht
Christiaan Houpst Afw met bericht

 

Partijen in Ronde 3 – 4-6-2009 Voorlopige Indeling.

1 Klaas Stellema Bauke Vroom …..
2 Hessel Sijbersma Koos Hiemstra …..
3 Wietse de Jong Wesley Bloemsma …..
4 Nathalie Steringa Gerben vd Heide …..
5 Bart Lemstra Johan Cnossen …..
6 Pee Kooistra Jos Boers …..
7 Sicco de Beer Riemer Sinia …..


Afwezig

Gerke Ros Afw met bericht Christiaan Houpst Afw met bericht
Jan vd Veen Afw met bericht

Rangschikking na Ronde 2 – 28-5-2009 – Layout 1.

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg
1 Klaas Stellema 2 1 1 0 1,5 0 -1 1614 1783 1605
2 Hessel Sijbersma 2 1 1 0 1,5 -2 -2 1558 1797 1545
3 Bauke Vroom 1 1 0 0 1,3 1 1 1791 2040 1784
4 Wietse de Jong 2 1 0 1 1,0 0 1 1905 1741 1913
5 Wesley Bloemsma 2 1 0 1 1,0 0 1 1634 1552 1639
6 Gerben vd Heide 2 1 0 1 1,0 2 2 1612 1729 1607
7 Nathalie Steringa 2 1 0 1 1,0 0 -1 1496 1394 1500
8 Koos Hiemstra 2 1 0 1 1,0 2 2 1163 1424 1150
9 Bart Lemstra 0 0 0 0 0,7 0 0 1858 1858 1858
10 Jos Boers 0 0 0 0 0,7 0 0 1765 1765 1765
11 Christiaan Houpst 0 0 0 0 0,7 0 0 1744 1744 1744
12 Johan Cnossen 0 0 0 0 0,7 0 0 1566 1566 1566
13 Pee Kooistra 0 0 0 0 0,7 0 0 1447 1447 1447
14 Riemer Sinia 0 0 0 0 0,7 0 0 1141 1141 1141
15 Gerke Ros 1 0 0 1 0,3 -1 -1 1866 1563 1875
16 Jan vd Veen 1 0 0 1 0,3 -1 -1 1683 1434 1690
17 Sicco de Beer 1 0 0 1 0,3 -1 -1 1334 800 1349