Voorlopige indeling ronde 12 stand woensdagavond

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Partijen in Ronde 12 – 26-11-2008.

1 Jouwert H Turkstra Jan Sybren Zagema …..
2 Evert Drijver Jan Eelkema …..
3 Johan Cnossen Jan vd Veen …..
4 Catrines Veenstra Bauke Vroom …..
5 Jos Boers Jan Meijer …..
6 Wopke Brandsma Henk Kooistra …..
7 Rense Smits Fokke de Haan …..
8 Christiaan Houpst Pieter van Kammen …..
9 Sicco de Beer Wesley Bloemsma …..
10 Klaas W Stellema Jacob Wijnsma …..
11 Kees Appel Aps Steenberg …..
12 Germ Westra Johan Attema …..
13 Sikke de Haan Albert vd Lijn …..
14 Jacoba Hiemstra Joop Theunissen …..
15 Andries Meijer Gabe de Boer …..

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw met bericht
Gerben vd Heide Afw met bericht Bart Lemstra Afw voor club
Gerke Ros Afw voor club Henk vd Heide Afw voor club
Hessel Sijbersma Afw met bericht Janna Rauw Bye

Schaakwoude verslaat de F-Pion met ruime cijfers

Schaakwoude 1 heeft het eerste team van fusieclub de F-Pion met ruime cijfers verslagen. Aan het einde van de avond stond er een stand van 0,5 – 7,5 op de borden. We hebben denk ik wel wat geluk gehad hier en daar, maar toch ook wel goed gespeeld. Alleen op bord twee werd er een halfje verspeeld.

F-Pion 1 Schaakwoude 1 0,5-7,5
Derk Drukker Gert-Jan Rauw 0-1
Bauke Hoogland Bart Lemstra 1/2
Cees Banning Ronald vd Veen 0-1
Evert Woudstra Wietse de Jong 0-1
Willem Kuiper Gerke Ros 0-1
Henk de Vries Jan-Sybren Zagema 0-1
Eppie Bergsma Evert Drijver 0-1
Jochum de Boer Henk vd Heide 0-1

Intern R11

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Rangschikking na Ronde 11 – 20-11-2008 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 374,0 54,0 10 6 4 0 80,0 0 -1 1891 1945 1859
2 Bart Lemstra 306,2 53,0 8 5 2 1 75,0 0 1 1916 1890 1916
3 Evert Drijver 287,7 52,0 7 4 3 0 78,6 -1 -3 1865 1884 1852
4 Gerke Ros 286,0 51,0 9 2 7 0 61,1 1 1 1878 1802 1898
5 Henk vd Heide 281,2 50,0 8 3 3 2 56,3 0 -1 1819 1866 1800
6 Jan vd Veen 256,5 49,0 7 1 5 1 50,0 3 3 1646 1741 1619
7 Jouwert H Turkstra 246,0 48,0 9 2 6 1 55,6 -1 -2 1760 1726 1773
8 Jan Eelkema 241,2 47,0 5 3 1 1 70,0 -1 -1 1793 1801 1789
9 Bauke Vroom 236,8 46,0 7 3 2 2 57,1 1 -1 1723 1713 1725
10 Johan Cnossen 229,5 45,0 8 2 5 1 56,3 0 -1 1668 1661 1664
11 Jan Meijer 226,5 44,0 10 5 1 4 55,0 0 1 1683 1713 1666
12 Catrines Veenstra 215,5 43,0 10 3 4 3 50,0 0 -1 1668 1739 1634
13 Jos Boers 211,0 42,0 2 2 0 0 100,0 0 -1 1775 2142 1758
14 Wopke Brandsma 205,5 41,0 9 3 4 2 55,6 -1 -1 1610 1613 1600
15 Rense Smits 200,8 40,0 7 2 3 2 50,0 1 2 1748 1621 1779
16 Henk Kooistra 184,5 39,0 10 3 4 3 50,0 2 2 1605 1623 1590
17 Fokke de Haan 179,8 38,0 8 3 3 2 56,3 2 1 1658 1575 1674
18 Christiaan Houpst 173,3 37,0 4 2 2 0 75,0 -2 -2 1697 1682 1689
19 Pieter van Kammen 170,5 36,0 7 4 1 2 64,3 1 1 1622 1604 1617
20 Hessel Sijbersma 162,8 35,0 6 3 0 3 50,0 0 1 1593 1581 1594
21 Sicco de Beer 150,0 34,0 5 2 1 2 50,0 -3 -2 1316 1520 1284
22 Gerben vd Heide 142,5 33,0 1 1 0 0 100,0 -1 -1 1641 2020 1632
23 Wesley Bloemsma 139,2 32,0 7 3 1 3 50,0 -1 -1 1663 1552 1693
24 Klaas W Stellema 137,5 31,0 9 1 5 3 38,9 -1 -1 1523 1579 1510
25 Jacob Wijnsma 128,5 30,0 6 2 2 2 50,0 0 -1 1362 1479 1341
26 Aps Steenberg 123,3 29,0 8 1 4 3 37,5 2 2 1512 1478 1526
27 Kees Appel 120,5 28,0 10 4 1 5 45,0 0 2 1518 1409 1563
28 Johan Attema 117,5 27,0 8 3 1 4 43,8 0 -1 1492 1402 1520
29 Germ Westra 113,3 26,0 7 1 3 3 35,7 -1 1 1509 1425 1537
30 Albert vd Lijn 111,0 25,0 7 1 4 2 42,9 1 1 1520 1406 1551
31 Janna Rauw 110,0 24,0 8 2 3 3 43,8 0 -1 1237 1405 1199
32 Joop Theunissen 98,8 23,0 8 0 5 3 31,3 0 -1 1415 1359 1437
33 Atze Metz 84,3 22,0 0 0 0 0 50,0 0 0 1799 1799 1799
34 Andries Meijer 77,0 21,0 8 1 2 5 25,0 0 1 1177 1213 1182
35 Gabe de Boer 74,2 20,0 7 2 1 4 35,7 1 1 1249 1345 1234
36 Sikke de Haan 66,3 19,0 8 0 3 5 18,8 0 -1 1195 1182 1212
37 Peter Dijkstra 60,0 18,0 1 0 0 1 0,0 -1 -1 1652 1134 1666
38 Jacoba Hiemstra 41,7 17,0 9 1 0 8 11,1 -1 -1 1053 1015

1068

 Partijen in Ronde 11 – 20-11-2008.

1 Bart Lemstra Jan Sybren Zagema ½-½
2 Gerke Ros Henk vd Heide ½-½
3 Jan vd Veen Bauke Vroom ½-½
4 Jan Meijer Jouwert H Turkstra 0-1
5 Henk Kooistra Johan Cnossen ½-½
6 Fokke de Haan Catrines Veenstra ½-½
7 Pieter van Kammen Wopke Brandsma ½-½
8 Hessel Sijbersma Klaas W Stellema 1-0
9 Germ Westra Sicco de Beer 0-1
10 Aps Steenberg Johan Attema ½-½
11 Andries Meijer Jacob Wijnsma 0-1
12 Albert vd Lijn Janna Rauw ½-½
13 Kees Appel Jacoba Hiemstra 1-0
14 Gabe de Boer Sikke de Haan 1-0

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw met bericht
Gerben vd Heide Afw met bericht Evert Drijver Afw voor club
Jan Eelkema Afw met bericht Jos Boers Afw met bericht
Wesley Bloemsma Afw met bericht Christiaan Houpst Afw met bericht
Rense Smits Afw met bericht Joop Theunissen Bye

 

Intern Ronde 10

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Rangschikking na Ronde 10 – 13-11-2008 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 352,5 54,0 9 6 3 0 83,3 1 1 1889 1960 1859
2 Bart Lemstra 282,7 53,0 7 5 1 1 78,6 -1 -2 1918 1902 1916
3 Gerke Ros 260,8 52,0 8 2 6 0 62,5 0 -1 1881 1803 1898
4 Evert Drijver 259,0 51,0 7 4 3 0 78,6 -1 -3 1865 1884 1852
5 Henk vd Heide 255,2 50,0 7 3 2 2 57,1 1 2 1815 1862 1800
6 Jan vd Veen 236,5 49,0 6 1 4 1 50,0 2 2 1639 1728 1619
7 Jan Meijer 229,5 48,0 9 5 1 3 61,1 -1 -2 1689 1735 1666
8 Jan Eelkema 222,5 47,0 5 3 1 1 70,0 -1 -1 1793 1801 1789
9 Bauke Vroom 208,3 46,0 6 3 1 2 58,3 2 3 1727 1729 1725
10 Johan Cnossen 204,5 45,0 7 2 4 1 57,1 1 2 1667 1657 1664
11 Jouwert H Turkstra 204,0 44,0 8 1 6 1 50,0 0 -1 1751 1690 1773
12 Jos Boers 200,0 43,0 2 2 0 0 100,0 0 -1 1775 2142 1758
13 Catrines Veenstra 198,5 42,0 9 3 3 3 50,0 1 1 1663 1735 1634
14 Rense Smits 189,0 41,0 7 2 3 2 50,0 1 2 1745 1607 1779
15 Wopke Brandsma 183,5 40,0 8 3 3 2 56,3 0 1 1533 1609 1500
16 Christiaan Houpst 166,5 39,0 4 2 2 0 75,0 -2 -2 1697 1682 1689
17 Henk Kooistra 163,0 38,0 9 3 3 3 50,0 1 1 1602 1619 1590
18 Fokke de Haan 155,2 37,0 7 3 2 2 57,1 1 -1 1659 1567 1674
19 Pieter van Kammen 151,0 36,0 6 4 0 2 66,7 0 -1 1623 1606 1617
20 Klaas W Stellema 140,5 35,0 8 1 5 2 43,8 0 2 1533 1621 1510
21 Gerben vd Heide 134,7 34,0 1 1 0 0 100,0 -1 -1 1641 2020 1632
22 Wesley Bloemsma 125,5 33,0 7 3 1 3 50,0 -1 -1 1663 1552 1693
23 Hessel Sijbersma 123,3 32,0 5 2 0 3 40,0 -1 -2 1584 1525 1594
24 Germ Westra 118,7 31,0 6 1 3 2 41,7 -2 -3 1530 1509 1537
25 Sicco de Beer 115,0 30,0 4 1 1 2 37,5 -2 -1 1296 1427 1284
26 Aps Steenberg 108,3 29,0 7 1 3 3 35,7 1 1 1509 1457 1526
27 Jacob Wijnsma 105,7 28,0 5 1 2 2 40,0 1 3 1355 1468 1341
28 Johan Attema 102,0 27,0 7 3 0 4 42,9 1 2 1492 1384 1520
29 Janna Rauw 98,8 26,0 7 2 2 3 42,9 1 2 1227 1384 1199
30 Albert vd Lijn 97,0 25,0 6 1 3 2 41,7 0 -2 1529 1440 1551
31 Kees Appel 95,5 24,0 9 3 1 5 38,9 -1 1 1514 1396 1563
32 Joop Theunissen 87,5 23,0 8 0 5 3 31,3 0 -1 1415 1359 1437
33 Andries Meijer 78,8 22,0 7 1 2 4 28,6 -1 -1 1185 1253 1182
34 Atze Metz 73,5 21,0 0 0 0 0 50,0 0 0 1799 1799 1799
35 Sikke de Haan 67,7 20,0 7 0 3 4 21,4 1 2 1206 1240 1212
36 Peter Dijkstra 57,0 19,0 1 0 0 1 0,0 -1 -1 1652 1134 1666
37 Gabe de Boer 52,5 18,0 6 1 1 4 25,0 0 -2 1237 1295 1234
38 Jacoba Hiemstra 42,7 17,0 8 1 0 7 12,5 0 1 1053 1006 1068

 Partijen in Ronde 10 – 13-11-2008.

1 Jan Sybren Zagema Jan Meijer 1-0
2 Henk vd Heide Bart Lemstra 0-1
3 Johan Cnossen Gerke Ros 0-1
4 Catrines Veenstra Jan Eelkema 0-1
5 Rense Smits Jouwert H Turkstra ½-½
6 Bauke Vroom Fokke de Haan 1-0
7 Henk Kooistra Wesley Bloemsma 1-0
8 Sikke de Haan Andries Meijer ½-½

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw met bericht
Gerben vd Heide Afw met bericht Albert vd Lijn Afw voor club
Aps Steenberg Afw voor club Christiaan Houpst Afw met bericht
Evert Drijver Afw met bericht Gabe de Boer Afw zndr bericht
Jacob Wijnsma Afw voor club Janna Rauw Afw voor club
Jan vd Veen Afw voor club Joop Theunissen Afw voor club
Jos Boers Afw voor club Kees Appel Afw voor club
Klaas W Stellema Afw voor club Pieter van Kammen Afw met bericht
Sicco de Beer Afw voor club Wopke Brandsma Afw voor club
Hessel Sijbersma Afw met bericht Johan Attema Bye
Jacoba Hiemstra Bye Germ Westra Afw met bericht

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Partijen in Ronde 11 – 16-11-2008.

1 Bart Lemstra Jan Sybren Zagema …..
2 Gerke Ros Henk vd Heide …..
3 Evert Drijver Jan Meijer …..
4 Jan Eelkema Jan vd Veen …..
5 Johan Cnossen Bauke Vroom …..
6 Jos Boers Jouwert H Turkstra …..
7 Catrines Veenstra Rense Smits …..
8 Christiaan Houpst Wopke Brandsma …..
9 Pieter van Kammen Henk Kooistra …..
10 Klaas W Stellema Fokke de Haan …..
11 Hessel Sijbersma Wesley Bloemsma …..
12 Germ Westra Sicco de Beer …..
13 Aps Steenberg Johan Attema …..
14 Andries Meijer Jacob Wijnsma …..
15 Albert vd Lijn Janna Rauw …..
16 Kees Appel Jacoba Hiemstra …..
17 Gabe de Boer Sikke de Haan …..

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw met bericht
Gerben vd Heide Afw met bericht Joop Theunissen Bye

 

Schaakwoude 4 kruipt door het oog van de naald met gelijkspel tegen de Burght 2

Onderstaand verslag is geschreven door Jos Boers:

 

Met 3 invallers trad het 4e aan tegen de titelkandidaat en mede degradant van vorig seizoen uit de 2e klasse.

Op bord 7 speelde Kees een solide partij en ook na analyse bleek dat remise een terechte uitslag was; 0,5 – 0,5

Op bord 5 verloor Aps een pion en kon die niet meer terugwinnen en verloor; 0,5 – 1,5

Op bord 2 speelde JB met dispensatie tegen een oud clubgenoot van
Dockum een degelijke partij en won mooi in het eindspel; 1,5 – 1,5

Op bord 3 speelde Germ de sterren van de hemel en hield ondanks grote druk op zijn stelling stand; 2 – 2

Op bord 4 stond Klaas wel voor maar ook gedrukt en door een slechte loper zet was het over en uit; 2 – 3

Op bord 6 stond Albert gewonnen, maar door een paar mindere zetten
verloor hij alsnog van de enige vrouw in het gezelschap; 2 – 4

Op bord 8 speelde Menno als vanouds; glad gewonnen staan en daarna verloren, maar toch aan het langste eind trekken; 3 – 4

Op bord 1 moest Wopke dus winnen en deed dat onder grote tijdsdruk, op een hele fraaie manier met zijn loper; 4 – 4

 

Kortom: over geluk had het 4e niks te klagen en blijft zo op koers voor een plek bij de eerste 2.

Intern Ronde 9

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Partijen in Ronde 9 – 6-11-2008.

1 Jan Eelkema Jan Sybren Zagema 0-1
2 Henk vd Heide Evert Drijver 0-1
3 Gerke Ros Bart Lemstra ½-½
4 Jouwert H Turkstra Catrines Veenstra ½-½
5 Johan Cnossen Hessel Sijbersma 1-0
6 Aps Steenberg Pieter van Kammen 0-1
7 Janna Rauw Henk Kooistra 0-1
8 Kees Appel Germ Westra 0-1
9 Jacob Wijnsma Albert vd Lijn ½-½
10 Sikke de Haan Joop Theunissen ½-½
11 Jacoba Hiemstra Gabe de Boer 0-1

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw met bericht
Gerben vd Heide Afw met bericht Jos Boers Afw met bericht
Johan Attema Afw voor club Christiaan Houpst Afw met bericht
Fokke de Haan Afw voor club Jan Meijer Afw voor club
Wopke Brandsma Afw voor club Rense Smits Afw voor club
Jan vd Veen Afw voor club Sicco de Beer Afw met bericht
Wesley Bloemsma Afw met bericht Klaas W Stellema Afw voor club
Andries Meijer Bye Bauke Vroom Afw voor club

 

 Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Rangschikking na Ronde 9 – 6-11-2008 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 303,0 54,0 8 5 3 0 81,3 0 -2 1882 1937 1859
2 Henk vd Heide 252,7 53,0 6 3 2 1 66,7 0 1 1824 1915 1800
3 Evert Drijver 246,8 52,0 7 4 3 0 78,6 -1 -3 1865 1884 1852
4 Jan Meijer 228,0 51,0 8 5 1 2 68,8 0 -1 1695 1768 1666
5 Bart Lemstra 222,2 50,0 6 4 1 1 75,0 0 -1 1910 1847 1916
6 Gerke Ros 214,8 49,0 7 1 6 0 57,1 1 2 1876 1772 1898
7 Jan vd Veen 212,0 48,0 6 1 4 1 50,0 2 2 1639 1728 1619
8 Johan Cnossen 210,3 47,0 6 2 4 0 66,7 0 1 1673 1679 1664
9 Catrines Veenstra 203,0 46,0 8 3 3 2 56,3 0 -1 1671 1772 1634
10 Jos Boers 183,5 45,0 2 2 0 0 100,0 0 -1 1775 2142 1758
11 Jouwert H Turkstra 179,0 44,0 7 1 5 1 50,0 1 2 1751 1677 1773
12 Jan Eelkema 175,0 43,0 4 2 1 1 62,5 0 1 1785 1748 1789
13 Rense Smits 169,0 42,0 6 2 2 2 50,0 0 1 1745 1579 1779
14 Wopke Brandsma 167,0 41,0 8 3 3 2 56,3 0 1 1533 1609 1500
15 Fokke de Haan 157,7 40,0 6 3 2 1 66,7 2 3 1670 1603 1674
16 Christiaan Houpst 155,0 39,0 4 2 2 0 75,0 -2 -2 1697 1682 1689
17 Bauke Vroom 151,7 38,0 5 2 1 2 50,0 1 2 1716 1670 1725
18 Pieter van Kammen 142,3 37,0 6 4 0 2 66,7 0 -1 1623 1606 1617
19 Henk Kooistra 131,0 36,0 8 2 3 3 43,8 0 -1 1586 1566 1590
20 Wesley Bloemsma 128,0 35,0 6 3 1 2 58,3 0 1 1679 1604 1693
21 Klaas W Stellema 123,0 34,0 8 1 5 2 43,8 0 2 1533 1621 1510
22 Gerben vd Heide 117,5 33,0 1 1 0 0 100,0 -1 -1 1641 2020 1632
23 Hessel Sijbersma 114,7 32,0 5 2 0 3 40,0 -1 -2 1584 1525 1594
24 Germ Westra 108,8 31,0 6 1 3 2 41,7 -2 -3 1530 1509 1537
25 Aps Steenberg 96,0 30,0 7 1 3 3 35,7 1 1 1509 1457 1526
26 Sicco de Beer 95,5 29,0 4 1 1 2 37,5 -2 -1 1296 1427 1284
27 Jacob Wijnsma 92,2 28,0 5 1 2 2 40,0 1 3 1355 1468 1341
28 Janna Rauw 85,5 27,0 7 2 2 3 42,9 1 2 1227 1384 1199
29 Albert vd Lijn 85,0 26,0 6 1 3 2 41,7 0 -2 1529 1440 1551
30 Kees Appel 84,0 25,0 9 3 1 5 38,9 -1 1 1514 1396 1563
31 Johan Attema 81,0 24,0 7 3 0 4 42,9 1 2 1492 1384 1520
32 Joop Theunissen 76,5 23,0 8 0 5 3 31,3 0 -1 1415 1359 1437
33 Atze Metz 69,7 22,0 0 0 0 0 50,0 0 0 1799 1799 1799
34 Andries Meijer 68,5 21,0 6 1 1 4 25,0 0 1 1184 1255 1182
35 Sikke de Haan 58,2 20,0 6 0 2 4 16,7 0 1 1208 1233 1212
36 Gabe de Boer 53,8 19,0 6 1 1 4 25,0 0 -2 1237 1295 1234
37 Peter Dijkstra 48,0 18,0 1 0 0 1 0,0 -1 -1 1652 1134 1666
38 Jacoba Hiemstra 31,3 17,0 8 1 0 7 12,5 0 1 1053 1006 1068

Schaakwoude 3 deelt de matchpunten met Lasker 2

Schaakwoude 3 heeft gisteravond met 4-4 gelijk gespeeld tegen Lasker 2.

Fokke scoorde de eerste overinning van de avond. Toch kwam Lasker op voorsprong toen invaller Klaas en Jan Meijer en in een nederlaag moesten berusten. Vooral het verlies van Jan was sneu. In goede stelling haalde hij de zettencontrole niet. Dat komt soms voor, maar erger was dat Jan zelf niet door had dat hij in grote tijdnood verkeerde. Ik heb het zelf ook eens meegemaakt, waardoor ik me heel goed kan voorstellen hoe Jan baalde. Schaakwoude vocht zich weer terug door overwinningen van invaller Wopke en Johan, terwijl Jan vd Veen voor ons het verlies niet af kon wenden. Henk B, had ondertussen de partij in remise zien verzanden en met een stand van 3,5-3,5 was het ongemeen spannend op het eerste bord waar Rense het opnam tegen Thys Tuinstra. In de tussentijd toen bijne iedereen bij een ander bord stond, had Rense de dame weggeven. Gelukkig had hij als compensatie twee lopers. Met genoeg tijd op de klok had dat normaal gesproken winst voor Thys betekend, maar Thys had weinig tijd en zag het niet meer. Daarom werd remise overeengekomen, waarmee de matchpunten ook gedeeld werden.  

Intern Ronde 8

Partijen in Ronde 8 – 30-10-2008.

1 Bauke Vroom Jan Meijer 0-1
2 Wopke Brandsma Johan Cnossen ½-½
3 Jouwert H Turkstra Christiaan Houpst ½-½
4 Henk Kooistra Jos Boers 0-1
5 Klaas W Stellema Aps Steenberg ½-½
6 Wesley Bloemsma Kees Appel 1-0
7 Pieter van Kammen Albert vd Lijn 1-0
8 Janna Rauw Sicco de Beer ½-½
9 Jacob Wijnsma Germ Westra ½-½
10 Johan Attema Gabe de Boer 1-0
11 Andries Meijer Jacoba Hiemstra 1-0

Afwezig

Peter Dijkstra Afw met bericht Atze Metz Afw voor club
Gerben vd Heide Afw met bericht Bart Lemstra Afw voor club
Jan Sybren Zagema Afw voor club Joop Theunissen Afw voor club
Rense Smits Afw voor club Jan vd Veen Afw voor club
Hessel Sijbersma Bye Fokke de Haan Afw met bericht
Jan Eelkema Afw met bericht Henk vd Heide Afw voor club
Evert Drijver Afw voor club Catrines Veenstra Afw voor club
Gerke Ros Afw voor club Sikke de Haan Bye

 

Schaakwoude Intern – Op de Skieding – Groep 1

Rangschikking na Ronde 8 – 30-10-2008 – Normal ranking.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S R Rtg TPR BRtg
1 Jan Sybren Zagema 258,0 54,0 7 4 3 0 78,6 1 -1 1872 1893 1859
2 Henk vd Heide 248,7 53,0 5 3 2 0 80,0 -1 -1 1835 2023 1800
3 Jan Meijer 200,5 52,0 8 5 1 2 68,8 0 -1 1695 1768 1666
4 Evert Drijver 194,5 51,0 6 3 3 0 75,0 0 -2 1854 1825 1852
5 Gerke Ros 193,2 50,0 6 1 5 0 58,3 0 1 1875 1748 1898
6 Jan Eelkema 191,5 49,0 3 2 1 0 83,3 -1 -2 1795 1872 1789
7 Jan vd Veen 187,0 48,0 6 1 4 1 50,0 2 2 1639 1728 1619
8 Catrines Veenstra 185,0 47,0 7 3 2 2 57,1 1 1 1666 1772 1634
9 Bart Lemstra 183,3 46,0 5 4 0 1 80,0 1 1 1910 1848 1916
10 Johan Cnossen 176,5 45,0 5 1 4 0 60,0 -1 -1 1662 1621 1664
11 Jos Boers 162,3 44,0 2 2 0 0 100,0 0 -1 1775 2142 1758
12 Jouwert H Turkstra 150,0 43,0 6 1 4 1 50,0 0 1 1756 1684 1773
13 Wopke Brandsma 147,5 42,0 8 3 3 2 56,3 0 1 1533 1609 1500
14 Christiaan Houpst 145,2 41,0 4 2 2 0 75,0 -2 -2 1697 1682 1689
15 Rense Smits 143,0 40,0 6 2 2 2 50,0 0 1 1745 1579 1779
16 Fokke de Haan 141,0 39,0 6 3 2 1 66,7 2 3 1670 1603 1674
17 Bauke Vroom 126,2 38,0 5 2 1 2 50,0 1 2 1716 1670 1725
18 Hessel Sijbersma 118,8 37,0 4 2 0 2 50,0 0 -1 1594 1578 1594
19 Wesley Bloemsma 115,5 36,0 6 3 1 2 58,3 0 1 1679 1604 1693
20 Klaas W Stellema 111,0 35,0 8 1 5 2 43,8 0 2 1533 1621 1510
21 Gerben vd Heide 108,0 34,0 1 1 0 0 100,0 -1 -1 1641 2020 1632
22 Pieter van Kammen 106,0 33,0 5 3 0 2 60,0 1 2 1613 1548 1617
23 Aps Steenberg 102,8 32,0 6 1 3 2 41,7 0 -2 1518 1491 1526
24 Henk Kooistra 99,5 31,0 7 1 3 3 35,7 1 1 1584 1566 1590
25 Janna Rauw 88,5 30,0 6 2 2 2 50,0 0 1 1229 1408 1199
26 Sicco de Beer 86,3 29,0 4 1 1 2 37,5 -2 -1 1296 1427 1284
27 Kees Appel 82,0 28,0 8 3 1 4 43,8 -2 -2 1527 1423 1563
28 Germ Westra 76,5 27,0 5 0 3 2 30,0 -1 -2 1516 1421 1537
29 Albert vd Lijn 72,0 26,0 5 1 2 2 40,0 1 -1 1536 1460 1551
30 Atze Metz 70,8 25,0 0 0 0 0 50,0 0 0 1799 1799 1799
31 Jacob Wijnsma 70,5 24,0 4 1 1 2 37,5 0 2 1348 1446 1341
32 Johan Attema 67,5 23,0 7 3 0 4 42,9 1 2 1492 1384 1520
33 Joop Theunissen 64,0 22,0 7 0 4 3 28,6 1 2 1422 1377 1437
34 Andries Meijer 53,5 21,0 6 1 1 4 25,0 0 1 1184 1255 1182
35 Peter Dijkstra 46,7 20,0 1 0 0 1 0,0 -1 -1 1652 1134 1666
36 Sikke de Haan 44,8 19,0 5 0 1 4 10,0 -1 -2 1200 1146 1212
37 Gabe de Boer 35,0 18,0 5 0 1 4 10,0 1 -1 1230 1188 1234
38 Jacoba Hiemstra 30,3 17,0 7 1 0 6 14,3 -1 -1 1060 1049 1068